Земельне право

земляПраво власності на землю – це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками. Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, Земельного кодексу України, а також інших законів, що видаються відповідно до них.

Недосконалість земельного кодексу, неефективність роботи та небажання уповноважених органів проводити інвентаризацію земель України, це лише деякі з великої кількості питань, які створюють для пересічного власника земельної ділянки купу проблем.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Проскура Ковальов та Партнери» за час здійснення практики у галузі земельного права, напрацювали ефективні механізми вирішення земельних питань та можуть надати наступний перелік правової допомоги:

–       Юридичне супроводження приватизації земельної ділянки.

–       Поділ земельної ділянки з присвоєнням окремого кадастрового номера.

–       Відведення земельної ділянки та зміна цільового призначення.

–       Спори про визначення порядку користування земельною ділянкою.

–       Супроводження угод із земельними ділянками (купівля-продаж, дарування, оренда, сервітут).

–       Визнання права власності на земельну ділянку в судовому порядку.

–       Визнання недійсним державним актів (свідоцтв) про право власності або право користування земельною ділянкою.

–       Оскарження рішень уповноважених органів влади про передачу (відмову в передачі) в користування, у власність або в оренду земельної ділянки.

–       Спори про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Попередня консультація надається безкоштовно. Домовитись про зустріч з адвокатом з питань надання правової допомоги в галузі земельного права можна за номерами телефонів, які зазначені нижче або надіславши листа на наш e-mail: office@pkp.kiev.ua

+38(044) 338-90-99
+38(095) 590-29-09
+38(067) 659-51-28