Право власності

майноПравом власності є право фізичної або юридичної особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. Власникові належить право володіння, користування та розпорядження своїм майном. Склад, кількість та вартість майна, яке може бути у власності фізичних або юридичних осіб, не є обмеженим.

Судові спори про визнання або захист свого права власності на майно є одними з найпоширеніших спорів в цивільному праві. Підтвердженням тому є регулярні правові висновки Верховного Суду України та Постанова Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ про судову практику у справах про захист права власності та інших речових прав.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Проскура Ковальов та Партнери» мають багаторічний досвід у позитивному вирішенні справ, пов’язаних із визнанням або захистом права власності, у зв’язку із чим вже під час проведення юридичної консультації клієнт отримує варіанти правових схем, згідно яких можна вирішити проблему, пов’язану з майном.

Перелік найбільш розповсюджених питань, з якими до нас звертаються клієнти це:

– Оформлення (реєстрація) права власності з будь-яких підстав набуття (в порядку спадкування, в порядку приватизації, на новостворений (реконструйований) об’єкт, на об’єкти незавершеного будівництва);

– Поділ майна, що є у спільній сумісній або частковій власності;

– Виділ в натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності або спільній сумісній власності;

– Отримання (стягнення) компенсації за частку в майні;

– Відшкодування шкоди, пов’язаної з пошкодженням (руйнуванням) майна;

– Визнання недійсним правочинів щодо нерухомого майна;

– Визнання права власності в судовому порядку;

– Зняття арешту з майна.

Попередня консультація надається безкоштовно.
Зв`язатись з адвокатом з питань права власності можна за номерами телефонів, які зазначені нижче або надіславши листа на наш e-mail:

office@pkp.kiev.ua

+38(044) 338-90-99
+38(095) 590-29-09
+38(067) 659-51-28