Адміністративне судочинство

Proskura Kovalov & Partners LF

В Україні майже кожна юридична та фізична особа стикалася із неправомірними рішенням, діями або бездіяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб.

Адвокати Адвокатського об’єднання «Проскура Ковальов та Партнери» протягом більше 10 років своєї практики здійснюють захист юридичних та фізичних осіб в адміністративних справах з приводу оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Наш принцип роботи полягає в індивідуальному підході до кожної справи, з якою до нас звертаються клієнти, детальному юридичному аналізі документів, формуванні мотивованої правової позиції та своєчасному виявленні потенційних ризиків.

Одним з ключових напрямків нашої діяльності в адміністративних справах є оскарження рішень, дій та бездіяльності органів Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ).

Серед судових спорів із органами ДАБІ, які було успішно виграно нашими адвокатами були:

–  Визнання протиправним та скасування рішень ДАБІ про скасування декларацій про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єкту до експлуатації;

–  Визнання протиправним та скасування приписів ДАБІ про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил;

–  Про скасування постанов ДАБІ про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Також, адвокати АО «Проскура Ковальов та Партнери» надають правову допомогу в адміністративних справах з приводу оскарження рішень селищних, сільських та міських рад щодо земельних правовідносин; оскарження податкових повідомлень-рішень та інші.

Попередня консультація надається безкоштовно.
Домовитись про зустріч з адвокатом для отримання правової допомоги з питань оскарження  рішень, дій або бездіяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб можна за номерами телефонів, які зазначені нижче або надіславши листа на наш e-mail: office@pkp.kiev.ua

+38(044) 338-90-99
+38(066) 551-63-34
+38(067) 945-91-33